KOTOUČOVÉ PILY BEHRINGER ŘADY VA-L NA HLINÍK

Tiché pily s nejvyšším výkonem

Konstrukce kotoučových pil na hliník a barevné kovy řady  VA-L definuje novou výkonnostní třídu pro řezání těchto materiálů. Osy servomotorů a harmonická hnací převodovka zaručují vysoce výkonný a procesně spolehlivý provoz pro řezání slitin hliníku až po slitiny mědi nebo mosazi.

Vzhledem k technickému vybavení a s tím spojenému řeznému výkonu mohou výsledky řezání splňovat požadavky s ohledem na povrch Rz <8 µm a tolerance přesnosti v  průřezu <0,1 mm . Další zpracování povrchu tak již v mnoha případech není nutné.

Gren Deal - Zelená dohoda. V tomto systému hraje velkou roli systém neustálého zlepšování a udržitelnost životního prostředí. Všechny součásti systému kotoučové pily a jeho proces jsou proto odpovídajícím způsobem navrženy. Patří sem jednak způsob zpracování materiálu s ohledem na tok třísek a minimální zbytkový kus, ale také nejnovější generace neustále zdokonalovaných strojních součástí. VA-L automatické kotoučové pily jsou standardně vybaveny pneumatickými válci s krátkým zdvihem pro upnutí materiálu a nepoužívají hydrauliku.

První na světě. Volitelně ( opce ) mohou být kotoučové pily řady  VA-L pro řezání hliníku a barevných kovů vybaveny servomotorickým přísuvem materiálu. V souvislosti s výše uvedenými vlastnostmi jsou stanoveny nové standardy v oblasti procesní spolehlivosti, výkonu, udržitelnosti a řezných výsledků.

VA-L 500 E
Vysocevýkonná kotoučová pila na hliník
VÍCE
VA-L 560 NC2
Vysocevýkonná kotoučová pila na hliník
VÍCE
VA-L 560 NC3
Vysocevýkonná kotoučová pila na hliník
VÍCE
apartment BRUKO Technologie s.r.o.

place Václavkova 509/26
160 00 - Praha 6
Česká republika

Lenka Štanclová - obchodní oddělení, náhradní díly, servisy
phone_android +420 733 715 555
local_post_office lenka.stanclova@brukotechnologie.cz

Ing. Jindřich Koubek - prodej nových strojů
phone_android +420 727 885 399
local_post_office jindrich.koubek@brukotechnologie.cz

REFERENCE

V současné době patří mezi naše odběratele více než 200 společností v ČR a SR. V případě zájmu je možno domluvit nezávazný termín přímo v provozu u zákazníka.

skoda   ferona   ckd   kondor   tz