AUTOMATICKÉ KOTOUČOVÉ PILY BEHRINGER ŘADY HCS

Číslo 1 pro vysoký výkon s přesností

Automatické kotoučové pily HCS nabízejí flexibilní řadu řešení pro širokou škálu požadavků na výkon – od řady E až po komplexní MF multifluidní konstrukce pro hromadnou výrobu. Všichni jsou specialisté na nejvyšší řezný výkon a prémiovou kvalitu.

Nízké jednotkové náklady, dlouhá životnost a vysoká technická dostupnost vám zaručují trvale udržitelný a ekonomický proces řezání.

Vysoce výkonné kotoučové pily na kov řady HCS - E

Vstup do vyšší třídy řezání materiálů

Hromadná výroba s nejvyšším výkonem a kvalitou. Investice, která se rychle vrátí. HCS 90 E a HCS 150 E mají všechny vysoce kvalitní komponenty a technické detaily, díky kterým je BEHRINGER EISELE takovým přínosem. Spolehlivě produktivní a zaměřené na to podstatné, oba vedou výkonnostní úroveň ve své třídě. S výkonem pohonu 8 kW / 15 kW a použitelným průměrem řezného kotouče až 460 mm pokrývají tyto dva všestranné stroje širokou škálu požadavků.

HCS 90 E
Vysocevýkonná kotoučová pila na kov
VÍCE
HCS 150 E
Vysocevýkonná kotoučová pila na kov
VÍCE

Vysoce výkonné kotoučové pily na kov řady HCS Multifluid

Předefinování limitů

Unikátní koncepce multifluidního chlazení mnohonásobně znásobuje přirozeně vysoký řezný výkon řady HCS. Kratší časy cyklů, vyšší výkon – multifluidní koncepce řady HCS MF otevírá nové dimenze účinnosti díky přesnému chlazení při řezání vysoce legovaných nerezových a nástrojových ocelí, slitin na bázi niklu, jako jsou Inconel a Hastelloy, a také slitin titanu.

  • Vícekapalinový chladicí systém ( Multifluid )

V závislosti na aplikaci nebo kvalitě řezaného materiálu lze efektivně vzájemně kombinovat následující tři chladicí / mazací média: trysky chladicí kapaliny pro mokré obrábění, mikrorozstřikovací zařízení pro minimální olejové mazání a chladicí vířivá trubice pro ochlazování řezného nástroje podchlazeným vzduchem pro suché obrábění.

  • BVA - Blade Vibration Absorber

Dokonalá souhra velkých karbidových vodítek, integrovaných tlumičů vibrací a konceptu aktivního kartáče třísek zaručuje zvýšenou životnost s optimalizovanou řeznou plochou a přesným a rychlým řezem.

HCS 100 MF
Vysocevýkonná kotoučová pila na kov
VÍCE
HCS 130 MF
Vysocevýkonná kotoučová pila na kov
VÍCE
HCS 160 MF
Vysocevýkonná kotoučová pila na kov
VÍCE
HCS 190 MF
Vysocevýkonná kotoučová pila na kov
VÍCE
apartment BRUKO Technologie s.r.o.

place Václavkova 509/26
160 00 - Praha 6
Česká republika

Lenka Štanclová - obchodní oddělení, náhradní díly, servisy
phone_android +420 733 715 555
local_post_office lenka.stanclova@brukotechnologie.cz

Ing. Jindřich Koubek - prodej nových strojů
phone_android +420 727 885 399
local_post_office jindrich.koubek@brukotechnologie.cz

REFERENCE

V současné době patří mezi naše odběratele více než 200 společností v ČR a SR. V případě zájmu je možno domluvit nezávazný termín přímo v provozu u zákazníka.

skoda   ferona   ckd   kondor   tz