bruko bruko bruko bruko

Poloautomatické pásové pily

HBP 800Silné stránky poloautomatických pásových pil Behringer včetně některých opcí:

TUHÝ RÁM Z LITINY Rám tvoří odlitek z litiny. Je velmi tuhý, robustní a má velkou odolnost proti zatížení silami a momenty sil vznikajících při řezání, vyniká stálostí tvaru ( ovlivňuje kvalitu a geometrii řezu ) a životností.

VLASTNÍ SLÉVÁRNA - Litinové prvky jsou vyrobeny ve slévárně společnosti Behringer.

SNIŽOVÁNÍ VIBRACÍ Jak litinový rám, tak i litinová kola daleko rychleji utlumí vibrace než běžně používané svařované ocelové rámy.

POSUV DO ŘEZU Volba buď konstantního posuvu s ochranou proti přetížení při řezání plného materiálu nebo konstantní řezné síly při řezání trubek a profilů s automatickým nastavením posuvu na základě měnící se šířku řezu. To zaručuje dlouhou životnost pásů a optimální výsledky řezání. Rychlost posuvu je plynule nastavitelná pomocí stupnice. Řezná síla je jednoduše přednastavena pomocí symbolů na přepínači : plný standardní materiál, profil nebo trubka, houževnatý materiál( materiál s větší pevností ).

AFC ( Auto feed Control ) Automatický systém řízení procesu řezání, spočívající v automatickém nastavení rychlosti a zároveň posuvu podle zadaného druhu materiálu a šířky materiálu.

PŘESNOST ŘEZÁNÍ Při odborné obsluze a při použití správného nástroje leží odchylka v rozsahu + - 0,1 mm na 100 mm výšky řezu. To platí pro všechny řezané materiály.

HLÍDÁNÍ KOLMOSTI ŘEZU a přednastavených hodnot rozpětí zákazníkem. Zvuková signalizace dosažení mezní hodnoty nastavené tolerance řezu.

HLÍDÁNÍ vysmeknutí pilového pásu anebo sevření pásu materiálem s okamžitým zastavením stroje.

ROZŠÍŘENÍ ŘEZNÉHO KANÁLU

ŘEZÁNÍ VE SVAZKU

CENTRÁLNÍ AUTOMATICKÉ MAZÁNÍ

SPECIÁLNÍ PILY PRO ŘEZÁNÍ 3D MODELŮ z tiskových desek , vytvořených technologií SLS – Selective Laser Sintering, DMLS – Direct Metal Laser Sintering, Xact Metal, SHS – Selective Heat Sintering a obdobnými.​

Zanechte nám svůj e-mail a obratem vám zašleme odkaz ke stažení katalogu: