bruko bruko bruko bruko

Automatické pásové pily

automatické pásové pilySilné stránky pil Behringer včetně některých opcí:

TUHÝ RÁM Z LITINY Rám tvoří odlitek z litiny. Je velmi tuhý, robustní a má velkou odolnost proti zatížení silami a momenty sil vznikajících při řezání, vyniká stálostí tvaru ( ovlivňuje kvalitu a geometrii řezu ) a životností.

VLASTNÍ SLÉVÁRNA - Litinové prvky jsou vyrobeny ve slévárně společnosti Behringer.

SNIŽOVÁNÍ VIBRACÍ Jak litinový rám, tak i litinová kola daleko rychleji utlumí vibrace než běžně používané svařované ocelové rámy.

REGULACE PŘÍTLAKU PÁSU DO ŘEZU pomocí Behringer sledováním řezného odporu materiálu pomocí tlakového senzoru přímo na „ zádech“ pásu v blízkosti vlastního řezu. Pila tak reaguje velmi rychle při procesu řezání i díky servo motoru pro přísuv pásu do materiálu.

 

HBM

AFC ( Auto feed Control ) S HLÍDÁNIM KOLMOSTI ŘEZU

Počítačově řízené automatické nastavení posuvu a řezné rychlosti dle zvoleného materiálu včetně hlídání kolmosti řezu pro kontrolu průběhu řezu s digitálním znázorněním odchylky pásu z nulové linie. Stroj si automaticky hlídá kolmost dle zákazníkem nastavených parametrů.

Při odborné obsluze a při použití správného nástroje leží odchylka v rozsahu + - 0,1 mm na 100 mm výšky řezu. To platí pro všechny řezané materiály.

BEHR CONNECT je rámcová platforma, který zajišťuje komunikaci s pilami BEHRINGER. Umožňuje sledování stavu a dálkové programování vaší pily v chráněné síti a rozšiřuje tak funkčnost ovládání pily.

Slouží v poskytování služeb v rámci PRŮMYSL 4.0

BEHR MACHINE -Zobrazení dat stroje v reálném čase, jako jsou stavová data, polohy os, procesní data posledního řezu pily, informace o aktuálním pořadí řezání, jakož i informace týkající se služeb.

BEHR CUT- Vzdálené programování řezacích úloh v kanceláři. Ze stroje lze načíst definovaný rozsah úloh, zpracovat je v softwaru BEHR Connect a přenést do stroje.

BEHR ANALYTICS - Analyzuje a graficky monitoruje procesní data z protokolů řezu řezacího stroje. Po každém dokončeném řezu stroj odešle protokol pily do platformy BEHR Connect, která ukládá data do databáze SQL na serveru zákazníka.

TOOL ANALYSIS - Analýza nástroje poskytuje souhrn doby životnosti pilového listu a pomáhá snižovat náklady na nástroj hodnocením výkonu pilového kotouče

S rozšiřujícím modulem BEHR Import mohou zákaznické ERP systémy přenášet data objednávek do systému BEHR Connect. Přenos dat je založen na rozhraní Behringer ASCII v aktuální verzi.

PODAVAČ SE SVĚRÁKEM

Pohyb podavače je prováděn přes kuličkový šroub s minimalizací vůli pomocí předepnutí vodítek, je řízen přes motor s převodovkou, čelisti svěráku jsou ovládány hydraulicky. Dle stroje a opce podavače s plným zdvihem až 3 m.

  • HLÍDÁNÍ VYSMEKNUTÍ PILOVÉHO PÁSU ANEBO SEVŘENÍ PÁSU MATERIÁLEM S OKAMŽITÝM ZASTAVENÍM STROJE.
  • AUTOMATICKÉ ROZEZNÁNÍ ZAČÁTKU MATERIÁLU
  • ROZŠÍŘENÍ ŘEZNÉHO KANÁLU
  • ŘEZÁNÍ VE SVAZKU
  • CENTRÁLNÍ AUTOMATICKÉ MAZÁNÍ
  • VZDÁLENÁ ÚDRŽBA - TELEMAINTENANCE

 

Katalog a Technické parametry ke stažení

HBE Dynamic cz.pdf (1,67Mb)

HBE Performance - řada větších pásových pil.pdf (550kb)

Zanechte nám svůj e-mail a obratem vám zašleme odkaz ke stažení katalogu:

Hlavní katalog ke stažení zahrnuje také větší produktovou řadu HBE Performance do průměru řezu 1060 mm.